Kurumsal

Gümrükleme ve Danışmanlık Hizmetleri

Tüm hizmetlerimizi çevrimiçi olarak elektronik ortamda gerçekleştiriyoruz

200+
Mutlu Müşteriler

Müşterilerimize çevrimiçi hizmetler sunarak, zaman ve maliyetten kar etmelerini sağlıyoruz.

530+
Tamamlanmış Projeler

Çevrimiçi gerçekleştirdiğimiz hizmetlerle projelerinizin çok daha kısa sürede tamamlanmasını sağlıyoruz.

Hakkımızda

1985 yılında Doğanlar Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. olarak faliyetlerine başlayan firmamız, 1997 tarihinden itibaren SÜRSAL Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. olarak tekrardan yapılanarak, değişen dünya ticaretinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir yapılanma ile çok kısa bir süre içinde Lojistik sektörünün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir. Bu başarının en önemli unsuru SÜRSAL'ın koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan hizmet anlayışı ve teknoloji hangi boyuta gelmiş olursa olsun asıl olanın 'İNSAN' olduğu ilkelerinden ödün vermeyişidir. İşte bu bilinçle günün her saati müşterilerine en ekonomik ve hızlı çözümleri üreten SÜRSAL, onların her zaman yanında güvenilir bir danışman ve her şeyden önemlisi kalıcı bir DOSTTUR.


SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Uluslararası alanda faaliyet göstermekle birlikte, aynı zamanda yurt içinde yerleşik bir firma olarak, insan, çevre ve toplum ile sorumlu bir şekilde ilgilenmeye önem veriyoruz. Ticari faaliyetlerimizdeki kararlarımızın insanlar ve çevre üzerindeki etkisini ciddi olarak değerlendiriyoruz. Önemli kararlar verirken hem ticari hem de sosyal faaliyetleri göz önünde tutmaya çalışıyoruz. Sürdürülebilirliği sağlamanın en iyi yolunun bu olduğuna inanıyoruz. Tüm hizmetlerimizi çevrimiçi uygulamalar ile dijital ortamda, kağıtsız olarak gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Kağıt arşivlerinin en aza indirileceği yakın gelecekte, dijital arşivimize uzaktan erişim sağlamamız buna iyi bir örnektir. Çevrimiçi uygulamalar ile verimli bir iş akışını daha az kağıt tüketimiyle birleştiriyoruz.


MİSYONUMUZ

SÜRSAL Gümrük Müşavirliği, Dış Ticaret faaliyetlerinde bulunan firmaların çözüm ortağı olarak, gümrükleme ve lojistik işlemlerinin hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde yapılabilmesi için kesintisiz hizmet vermeyi kendine görev edinmiştir.


VİZYONUMUZ

Koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan hizmet anlayışımız ve her zaman güvenilir, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla, değişen dünya ticaretinin gümrükleme ve lojistik alanında tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek lider bir firma olmak.


ÜYELİKLERİMİZ

İGMD (istanbul Gümrük Müşavirleri Derneği)

İTO (istanbul Ticaret Odası)

Dış ticaret işlemleriniz hakkında konuşalım ve birlikte nasıl çalışabileceğimizi görelim

Müşavir, müşavir yardımcısı ve uzmanlardan oluşan ekibimiz deneyimli, işinin uzmanı ve tecrübeli kişilerdir

Bizimle İletişime Geçin